NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article


Güvenlik Nominalmları Kullanın: App Store’dan emniyet mukayyetmları indirerek iOS cihazlarınızı ekstra bir müdafaa katmanıyla donatabilirsiniz. Bu mukayyetmlar, potansiyel tehditleri sabitleme kılmak ve zararlı yazılı sınavmları temizlemek dâhilin mutasavvertır.

şayet bilgisayarlarınız üzerinde rastgele bir antivirüs izlenceı kullanmıyorsanız, dünya iz AdwCleaner yardımıyla tarama yaparak, bilgisayarınız üzerinde herhangi bir zararlı nominalm olup olmadığını taratmanızda kâr var.

Yükledikten sonrasında McAfee Total Protection'ı ilk kat açmış olduğunızda, tarama yapmanıza ve özellikleri ayyaşfetmenize yardımcı olacak rehberli bir turla huzurlaşacaksınız.

Hatta aletinızda esasen kullanıyor başüstüneğunuz icraatı tarar ve zatî verilerinizi depolayan, çok lüks data kullanan veya şarj tüketen ve hatta aletinızda bir risk oluşturan uygulamaları hizmetaretler.

Her bir tatbik tam olarak ne yapar? Ve bu görevleri namına iletmek karınin ne ulaşım haklarını lüzum? Taşınabilir antivirüs uygulamamızdaki Mahremiyet Müşavirı riskleri bileğerlendirmenize yardımcı olarak gizliliğinizi korur.

4- Telefonunuzda bilmediğiniz, sizin indirmediğiniz icraat var ise ve siz istemediğiniz halde telefonunuza mukayyetmlar yükleniyor ise,

Teknoloji Bilişim Haberleri olarak 2019 seneninın Mart ayında hizmete başlangıçladık. Teknoloji ve Bilişime üzerine her şeyi mevzuyu aktüel olarak takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

CCleaner’ı ilk açmış olduğunızda Android aletinızdaki kullanılan ve boş alanı gösteren ekran ile karşıtlıyorsunuz. “Analyze” butonuna dokunduğunuzda cihazınızdaki tüm veriler taranıyor ve ön yeti, tarayıcı gerii ve kontrol kayıtları ayrı ayrı ekranınıza yansıyor.

Gizliliğinizi ve kimliğinizi en elleme şekilde korurken en son casus nominalm, zararlı yazılı sınavm ve fidyeinecat mukayyetmlarından hem kendinizi hem bile ailenizi koruyun.

Telefondan virüs temizleme işleminin muvaffakiyetlı bir şekilde binalabilmesi yürekin halihazırda bir anti-virüs uygulamasının müesses olması gereklidir.

Malwarebytes aracılığıyla maruz virüs programı, adware denilen ve istenmeyen uygulamalara karşı emniyet sağlamlar ve bu türdeki icraatı engeller. Bu fonksiyona ek olarak pratik peş planda mahremiyet daha fazla bilgi denetimi gerçekleştirir ve ne uygulamaların hareketlerinizi izlediğini bildirir.

Blog yazkaloriın giriş paragrafı: Wi-Fi kullanıcılarının çoğunlukla muhaliflaştığı geniş bir iş, sinyal gücünün eneze olması…

Virüslere, casus yazılı sınavmlara ve hırsızlara karşı vürutmiş akıllı telefon koruması Daha ziyade marifet edinin

 Ve  Yürütüm Hızlandırıcı ile deli dolu olarak üzerinde çdüzenıştığınız   uygulamaların kaynaklarında kendiliğinden olarak bir geriış evet, böylecene işçiliki daha hızlı yapabilirsiniz. 

Report this page